0 تومان
بررسی نوار دور شیشه درب جک S3

بررسی نوار دور شیشه درب جک S3

نوار دور درب جک S3 به گونه ای طراحی شده است که به مرور زمان و بنا به تغییر شرایط محیطی کمترین تغییرات را دارد ولی در مدت زمان های طولانی میزان مقاومت برای نگهداری از شیشه درب جک S3 را ازدست می دهند بنابراین برای خرید نوار دور درب جک S3 می توانید سفارش خود را از طریق سایت فروشگاهی پورمرتضی انجام دهید.

در مورد جنس مواد نوار دور شیشه درب جک S3 می توان گفت که از جنس پلاستیک و پی سی وی می باشد که این نوع جنس از مقاومت بالایی برخوردار است و عمر بالاتری از سایر جنس ها دارد.

از دیگر مواردی که درباره نوار دور شیشه باید دانست ضخامت مربوط به این قطعه درب جک S3 است که ضخامت نوار دور شیشه بر اساس پهنا و ضخامت شیشه درب بستگی دارد در بیشتر شرکت هایی که نوار دور شیشه را تولید می کنند هدف آنها برای پوشاندن لبه های اطراف شیشه خودرو جک می باشد بنابراین شیشه درب نقش اساسی در ضخامت نوار شیشه درب جک دارد.

بیشتر مصرف کنندگان نوار دور شیشه درب جک همیشه بدنبال خرید بهترین جنس می باشند بدلیل اینکه از برخی ظایف اصلی که در زیر آمده هست آگاهی کامل دارند. این موارد شامل گزینه های زیر می باشد : 

نوار دور شیشه درب جک S3 می تواند به صورت کامل تمام شکاف ها و درزهای مربوط به شیشه خودرو را پوشش دهد تا از هدررفتن انرژی در داخل خودرو جلوگیری کند.

نوار دور شیشه درب جک S3 می تواند از هرگونه ورود گرد و غبار به داخل خودرو جلوگیری کند.

نوار دور شیشه درب جک S3 به عنوان مقاوم ترین ضربگیر برای شیشه درب می باشد.و در زمانی که لرزشی در شیشه خودرو احساس کردید برای جلوگیری از این لرزش باید نوار دور شیشه را چک کنید.

از آنجایی که نوار دور شیشه درب جک S3 می تواند در مقاوم کردن شیشه کمک کند در نتیجه میزان ایمنی در شیشه را نیز بالا می برد و در عملکرد آن را در زیبایی بخشیدن و فنی آن بالا می برد.

شما می توانید برای خرید نوار دور شیشه درب جک با شماره های فروشگاه تماس بگیرید.

 

محصولات مرتبط


1